Jesteśmy firmą usługową w branży informatycznej. Specjalizujemy się w świadczeniu usług związanych z naprawą, modernizacją, konserwacją czy rozbudową sprzętu komputerowego. Pomagamy w doborze oraz zakupie takiego sprzętu.

Nasze kilkunastoletnie doświadczenie zostało poszerzone o naprawy elektroniki używanej w przemyśle, elektroniki związanej z maszynami, które na co dzień możemy spotkać w parku maszyn zakładów produkcyjnych jak i w innych obszarach działalności przemysłu. 

Atutem naszej firmy jest zespół utalentowanych i doświadczonych osób, którzy do swoich obowiązków podchodzą z pasją i ciągle poszerzają swoją wiedzę, dostosowując się do nieustannie zmieniających się rozwiązań. W naszej pracy korzystamy z nowoczesnych technologii, profesjonalnego sprzętu, co sprawia, że pracujemy terminowo, szybko i solidnie.

Naszą gruntowną zasadą jest utrzymywanie dobrego kontaktu z Klientem, dzięki czemu możemy dobrze poznać potrzeby i wybrać optymalne rozwiązania pojawiających się problemów. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. A także jesteśmy otwarci na sugestie Klientów dotyczące naszej pracy, które pomagają nam lepiej i wydajniej dbać o jakość świadczonych usług.

Klientem dla którego świadczymy usługi jest Klient Indywidualny a także Klient Biznesowy.

Prowadzimy działalność na terenie województwa śląskiego ale także nie straszna nam Polska południowa.

Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą.

Nasze atuty

Wieloletnie doświadczenie

Pasja do elektroniki

Naprawiamy jak dla siebie

Zadowolenie klienta

Naprawiamy u siebie

Posiadamy szeroki asortyment części

Sprawdzonych dostawców

Udzialamy gwarancji