Specjalizujemy się w naprawie wszelkiej elektroniki stosowanej w przemyśle. Naprawiamy urządzenia  do  produkcji i  utrzymania ruchu w zakładach produkcyjnych takie jak: komputery przemysłowe, panele operatorskie, monitory dotykowe, sterowniki, falowniki  itp. Oferujemy  usługi w zakresie doradztwa technicznego.

Współpracujemy z wieloma firmami i dostawcami części elektronicznych i podzespołów dzięki  czemu możemy działać szybko i sprawnie .

Każda  naprawa jest rejestrowana i monitorowana w programie serwisowym co daje Państwu możliwość sprawdzenie statusu naprawy  jej historii oraz czasu  jaki pozostał do końca gwarancji.  Standardowa gwarancja wynosi trzy miesiące, w przypadku wymiany  elementów  – 12 miesięcy .

 Naszym celem jest zadowolenie Klienta na każdym etapie współpracy

Pomimo ogromnej odpowiedzialności, związanej z bezpieczeństwem w miejscu pracy, wiele firm nie jest świadomych zagrożeń wynikających z braku stosowania konserwacji urządzeń technicznych. Przedsiębiorstwa wychodzą ze złudnego założenia, że w ich zakładzie wypadki się nie zdarzają i dlatego rzadko inwestują w działania mające na celu utrzymanie urządzeń w dobrym stanie, mogące zabezpieczyć drogi sprzęt czy nawet ratować życie ludzkie. Niesprawdzenie stanu bezpieczeństwa w połączeniu z nieprzeszkoloną obsługą lub niewłaściwą konserwacją to prosta droga do wypadku.

Naprawa i serwis sprzętu między innymi:

ABB, OMRON, SIEMENS, KUKA, SCHNEIDER ELECTRIC, B&R, Beckhoff, FANUC, YASKAWA Electric C., Comau, Stäubli, General Electric, YASKAWA Electric C, Keyence, Mitsubishi Electric, SMC Corporation, Allen-Bradley, Alps Electric, Fuji Electric, Rohm, Panasonic Corporation.

serwis komputerów laptopów

serwis-elektroniki-przemyslowej-lapserwis
naprawa i serwis elektroniki przemysłowej